Vážení zákazníci, v těchto dnech čerpáme dovolenou. Objednávky budou vyřizovány id 11. 7. 2024 v pořadí, ve kterém přišly. Děkujeme za pochopení.

O nás

Týmová trika a jejich příběh

2018 - Vznik

Týmová trika vznikla v roce 2018, kdy jsem si přál založit e-shop s prodejem kšiltovek a různých čepic. Cesta mě ale svedla do tiskárny, kde jsem byl přijat jako grafik a pomocník do sítotiskové dílny. Práce s tričky a jejich tiskem mě naplňovala a tak začala vznikat myšlenka na vznik e-shopu s tričky

Jednoho dne jsem seděl na zahradě se svým šéfem a načali jsme toto téma. Já měl zápal, grafický tablet, počítačové vybavení a on měl tiskárnu, kde provozoval sítotisk, tampónový tisk, digitální tisk, potisky řezanou fólií, sublimační tisk. Takže jediné co už zbývalo bylo založit e-shop. 

Začátek byl opravdu náročný. Pořád jsem jen seděl u tabletu a kreslil designy. Testovali jsme různé značky triček, mikin, čepic, různých gramáží, různých střihů až jsme nakonec našli dodavatele se kterým jsme spokojení a věřím, že budete též. Pak už jen čekání na první objednávku.

První objednávka přišla telefonicky z Mšených Lázních, kdy paní mi nadšeně tvrdila do telefonu, že se jí stránky líbí a chtěla by si u nás objednat trička. Já měl neskutečnou radost a věděl jsem, že tohle je směr, kterým se chci vydat. 

2019 - Spolupráce se zásilkovnou

V roce 2019 jsme se spojili se Zásilkovnou a tak jsme rozšířili možnosti zasílání balíků k Vám. 

2021 - Přecházíme na shoptet

V roce 2021 jsme s e-shopem přešli k shoptetu. Také jsem se stal jediným majitelem Týmových Trik a začala mi s ním pomáhat moje manželka a dala celým stránkám jednotný vzhled. Stará se celkově o vzhled e-shopu, administrativu a fakturaci.

2022 - Nakupujeme první stroje

S manželkou Bárou jsme se rozhodli, že nakoupíme první stroje, abychom byli soběstační. Takže jsme si vzali první úvěr a nakoupili řezací plotter, sublimační tiskárnu a víceúčelový termolis.

2023 - Stěhujeme se a nakupujeme další stroje

S Bárou jsme koupili dům a v něm si konečně vytvořili svojí dílnu a administrativní zázemí. Výpadek našeho hlavního dodavatele nás donutil nakoupit další stroje. Pořídili jsme si DTF tiskárnu, pec na hrníčky a další termolisy. Navázali spolupráci s dalšími dodavateli textilu a dnes můžeme nabídnout spoustu věcí na které si jen vzpomenete.

2024 - Píšeme další příběh…

V tomto roce máme spousty plánů, které brzy uvidíte :-)


 

Za ty roky už máme mnoho zkušeností s tisky pro vodáky, sportovní týmy, s tričky pro páry, trička na rozlučku. Pod rukama nám prošlo i nespočet mikin a triček pro absolventy základní školy, či střední školy. Dále tiskneme i trička pro letní tábory a různé organizace.

Jsme tu pro Vás, jsme Týmová Trika.

 

Radim a Barča